Ile wynosi czas realizacji zamówienia w sklepie Ruah?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące oczekiwania na zamówienie. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Pierwszy etap realizacji zamówienia w sklepie Ruah

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem, iż otrzymaliśmy Twoje zamówienie.

Będziemy informować Cię na bieżąco o postępie naszych prac. W przypadku pilnego zamówienia, prosimy o bezpośredni kontakt z nami lub napisanie adnotacji w uwagach przy składaniu zamówienia.

Termin otrzymania zamówienia

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów, czasu produkcji spersonalizowanych produktów oraz z wybranej formy płatności. Czas dostawy zależy od wybranej formy przesyłki.

Słowniczek podstawowych pojęć dotyczących zamówienia w sklepie Ruah

 

Dostępność produktów

Standardowo czas produkcji trwa  od 24h do 7 dni roboczych.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie przygotowania.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna poprzez Przelewy24 – bezpieczny, wygodny i bardzo szybki sposób płatności.  W godzinach roboczych, środki na nasze konto zazwyczaj zostają natychmiastowo przelane.

Płatność przelewem tradycyjnym – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to maksymalnie do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze – najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą.

 

Forma dostawy

Firmy kurierskie, a także paczkomaty InPost dostarczają przesyłki zazwyczaj w przeciągu  1 – 2 dni roboczych od momentu nadania.

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących Twojego zamówienia, skontaktuj się z nami info@ruah.eu